مجموعه ورزشی شاهین

مجموعه ورزشی شاهین مجموعه ای مدرن با امکانات بروز ورزشی در یکی از مناطق خوش آب و هوا ی تهران در منظقه لویزان واقع شده ات . این مجموعه از کامل ترین مجموعه های ورزش در تهران است که فضا های ورزشی متعدد ان کستره وسیعی از علاقه مندان را از سنین مختلف در بر میگیرد . از کودکان 1 ساله تا کهنسالان در این مجموعه میتواندد از خدمات متنوع باشگاه بهره مند شوند . این با شگاه در بخش های مختلف ورزش های متنوعی نظیر ورزش های راکتی ، رزمی ، بدنسازی ، کیک بوکسینگ ، کراسفیت ، ایروبیک ، بیلیارد ، ورزش های آموزشی کودکان را پوشش میدهد .


پرسنل و مربیان این باشگاه جهت ارتقای کیفی خدمات همواره تحت آموزش های بروز و علمی و فرهنگی قرار دارند . ورزکاران و مشتریان باشگاه برای کنترل رژیم غذایی و تغذیه و نیز در صورت نیاز حرکات اصلاحی و آسیب های ورزشی زیر نظر پزشکان حرفه ای قررا دارند . همچنین در بخش های آرایشی و ماساز و نیز خدماتی نظیر پارکینگ اختصاصی و کار.اش برای مشتریان امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است .

امید است باشگاه ورزشی شاهین که با خدمات دهی در 5 شعبه خود سابقه ارزشمندی هم در زمینه تجهیز و راه اندازی ده ها باشگاه مختلف و معتبر در سراسر کشور را دارد ، گامی موثر در راستای سلامتی و رفاه خانواده برداشته باشد .